Co vše nabízíme …

Hlavní náplní naší společnosti je správa IT a IS, tzv. outsourcing. Abychom naplnili komplexnost našich služeb, je součástí naší nabídky i prodej výpočetní a kancelářské techniky, správa serverových systémů založených na operačním systému Windows Server, realizace počítačových sítí a to včetně optických, kde disponujeme potřebnou svařovací technikou. Cenovou nabídku Vám navrhneme NEZÁVAZNĚ a ZDARMA.

Při specifických realizacích, kdy je nutné např. vytvoření nové elektroinstalace, spolupracujeme s externími firmami, se kterými máme dlouholeté zkušenosti.
Tento druh instalace má nesporné výhody proti systému zadávání jednotlivých částí různým firmám. Tyto výhody se projevují při projektování, vlastní instalaci i při záručním a pozáručním servisu. Odpadá někdy velmi špatná koordinace různých profesních firem. Podstatně se tak zjednoduší všechny činnosti spojené s realizací. Velmi důležitá je možnost využití společných tras kabeláže pro různé systémy, což přináší uživateli značné snížení nákladů a usnadňuje vlastní technické řešení. Jednotlivými systémy se zabýváme od projekce, přes realizaci, až po záruční i pozáruční servis. Tím je zajištěna koordinace a jednotnost provedení od projektu po vlastní provedení. Základním cílem naší firmy je spokojený zákazník.